Wiosenne porządki, wiosenne poprawki... Postaw na zmiany z produktami Profit

Dodano: 2020-03-31 12:47:26

Robi się cieplej, więc nabieramy więcej energii i chęci do działania. Może czas wykorzystać tę energię na wiosenne porządki i poprawki w mieszkaniu?

Na początek – odświeżanie ścian.

Kiedy słońce zajrzy nam w okna, często okazuje się, że nasze ściany nie wyglądają tak dobrze jak powinny. Dobrze jest więc je odświeżyć przy malowaniu, kompleksowym lub częściowym. Warto skupić się na miejscach, w których ściany zanieczyszczają się najszybciej, czyli np. na kuchni. Z farbami marki Profit można je odświeżyć  efektownie i ekonomicznie. Wystarczy 1-krotne malowanie (równomiernie naniesiona warstwa wałkiem), by w malowanym pomieszczeniu odzyskać czysty i jasny kolor ścian.

Mieszkańcy domów mogą się natomiast pokusić o poprawki wyglądu elewacji. Na przykład ściany przy drzwiach wejściowych, która łatwo ulega zabrudzeniu. Farby elewacyjne Profit pozwolą się z nimi uporać raz dwa.

Drobne poprawki po szalonych zabawach.

Rodziny z dziećmi wiedzą, że czasem aktywność ich pociech może przejść wszelkie oczekiwania i skutkować np. uszkodzeniami w ścianach. Wgniecenia powstałe przy energicznych uderzeniach zabawkami naszych dzieci można łatwo i szybko zatynkować. W ofercie produktów Profit znajdziesz zaprawę, która dobrze się sprawdzi jako tynk nawierzchniowy na ścianach i sufitach, likwidując wszelkie widoczne niedoskonałości. 

Czas na łazienkę. 

Wykorzystaj czas wiosennych porządków również na trochę bardziej zaawansowane poprawki w domu. Zajrzyj do łazienki z silikonem, może okazać się, że warto uszczelnić brodzik lub wannę. W ofercie Profit znajdziesz łatwy w stosowaniu silikon sanitarny, który charakteryzuje się trwałą i wysoką elastycznością oraz dobrą przyczepnością do szkła, płytek ceramicznych, emalii, porcelany czy powierzchni malowanych. W dodatku jest łatwy w nakładaniu, więc z powodzeniem można wykonać nim samodzielnie drobne wiosenne porządki i poprawki.

Co dalej?

Kiedy te poważniejsze rzeczy zostaną załatwione, puść wodze fantazji i przestawiaj, porządkuj, dekoruj. Wpuść po prostu do swojej domowej przestrzeni trochę wiosennej energii, a nawet trochę szaleństwa. Efekty na pewno Cię zadowolą!

< powrót